poradnia lekarska

W gabinecie zabiegowo-lekarskim oferujemy konsultacje ortopedów, kardiologów, psychodietyka oraz niedługo także radiologa. Przyjmują u nas lekarze o najwyższym stopniu kompetencji medycznych, reprezentujący bardzo wysoki poziom wiedzy merytorycznej, kształcący się ustawicznie, biorący aktywny udział w krajowych i zagranicznych sympozjach i konferencjach naukowych. Nasi specjaliści charakteryzują się profesjonalnym oraz przyjaznym i holistycznym podejściem do Pacjenta.

Gabinet wyposażony jest w:

  • najwyższej klinicznej klasy echokardiograf firmy GE - VIVID 7. Oferujemy poza standardowym badaniem Doppler tkankowy, analizę STRAIN zarówno ilościową jak i jakościową pozwalająca w kardiologii na ocenę synchronizacji skurczowej, technologia BI-FLOW do obrazowania przepływów w naczyniach, BI-FLOW połączone z Kolor Doppler i POWER Doppler to tylko niektóre z możliwości tego wspaniałego aparatu.
    W panelu ultrasonograficznym m.in.USG SERCA, USG jamy brzusznej z ocena m.in.pęcherza moczowego, nerek, prostaty, pęcherzyka żółciowego, wątroby, śledziony i trzustki) USG szyi, ślinianek, węzłów chłonnych(podżuchwowe, szyjne, pachowe, pachwinowe), USG tarczycy, USG piersi, USG jąder.
  • aparaty do rozwiązań pomocnych przy stawianiu dokładnej diagnozy kardiologicznej, jak badania 24-72 godzinne holterem ciśnienia tętniczego(ABPM), a także holter EKG urządzeniami GE najnowszej generacji ważącymi około 8-10dkg i mieszczącymi się w małej kieszonce spodni czy koszuli.
  • zestaw do badań prób wysiłkowych z bieżnią do prowadzenia wielostanowiskowej rehabilitacji kardiologicznej lub rehabilitacji ruchowej. W skład zestawu wchodzi wysokiej klasy bieżnia oraz system do prób wysiłkowych. System jest wielofunkcyjnym, cyfrowym urządzeniem diagnostycznym przeznaczonym do wykonywania badań elektrycznej aktywności serca w czasie prób wysiłkowych lub. Opcja Systemu do wykonywania prób wysiłkowych umożliwia ich prowadzenie zgodnie z klasycznymi lub tworzonymi przez lekarza protokołami badań, przy współpracy z urządzeniem do zadawania wysiłku( bieżnią)

REJESTRACJA: 884 884 704